Plus Effect

Kendinizi kraliçelerin bakımı ile taçlandırın…

Kadın her yaşta güzel, her yaşta bakımlı olabilir. Yaş alırken güzel görünebilir, sağlıklı bir cilde ve görünüme sahip olabilir.

Yıllar yaş hanemize birer birer eklenirken içsel ve çevresel faktörlere bağlı olarak ciltte sarkmalar, elastikiyet kaybı, kırışıklıklar, renk değişimleri yılların izleri olarak cildimize yansımaya başlar. Bunun yanı sıra ergenlikten bizimle beraber büyüyen akne izleri ya da lekeler var ise; yıl içinde kür halinde uygulanabilecek “Plus Effect” karşımıza bir alternatif olarak çıkmakta. “Plus Effect” maskesi ve Yeni Nesil bakım paketi ile yapılan uygulamayı taçlandırmaktadır.

Plus Effect nedir?

“Plus Effect” cildin ihtiyacına göre, dermaroller-dermapen, iğneli radyofrekans ya da fraksiyonel lazer ile uygulanabilen, cildin daha fazla ve daha kaliteli yapıda kolajen üretmesini desteklemek için uygulanan bir maskedir. Maske uygulaması cilt için uygun görülen medikal cihaz uygulamasının hemen ardından yapılır ve sonrasında da uygun dermokozmetik krem ile devam etmek gerekir. 4-6 seans arasında uygulanacak kür ile cildin elastikiyetinin geri kazanmasına yardımcı olduğu gibi, uygulamada kullanılan özel kozmetik ürün sayesinde kırışıklıklarda, akne izlerinde, lekelerde gözle görülür düzelme sağlanır.

Uygulama sırasında ve sonrasında DNA onarımını artıran ve dokuda detoks yapan Yeni Nesil cilt bakım ürünler ile mutlak bir destek sağlanır.

İçeriğinde kondroitin sülfat, glukozamin, ester C Vitamini ve seramidler içeren “Yeni Nesil” cilt bakım ürününün bir özelliği de Peru’da yerliler tarafından geleneksel yöntemlerle damıtılan AC-11 denilen özel bir ekstre içermesidir. Plus Effect uygulamasında cilde roller veya dermapen uygulamasıyla organik silisyum da verilir. Böylece kırışıklık gidermek, lifting etki yaratmak, pigment kontrolü yapmak için yapılan medikal estetik uygulamalar Plus Effect ile taçlandırılmış olur.